Zadymka w Stalowej Woli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Trzeciego dnia czyli już w czwartek o 20.00 wystąpi Bernard Maseli, mistrz wibrafonu. Nie braknie też koncertu finałowego z udziałem profesorów i warsztatowiczów, który zaplanowany jest na zakończenie warsztatów muzycznych w MDK w Stalowej Woli w piątek o 19.00.
(Marta Górecka)
A oprócz wokalu młodzi ludzie będą doskonalić swój warsztat gitarowy pod okiem Dawida Lewandowskiego, gitary basowej z Marcinem Jadachem i perkusję z Janem Kiedrzyńskim.
Na instrumentach klawiszowych warsztaty poprowadzi Marcin Steczkowski a saksofonu Mariusz Godzina. Będzie też więcej koncertów:

W Stalowej Woli ruszają zimowe warsztaty muzyczne, czyli ‘‘Muzyczna zadymka’’.
Miejski Dom kultury w Stalowej Woli, który jest organizatorem imprezy tym razem warsztatami objął 114 młodych artystów. Uczestnicy warsztatów muzycznych – młodzi wokaliści i instrumentaliści zdobywać będą cenne szlify pod okiem znakomitego grona profesorskiego – muzyków profesjonalistów.
Ponieważ jak zwykle największym zainteresowaniem cieszą się warsztaty wokalne, w tym roku poprowadzi je nie tylko Grażyna Łobaszewska. Choć to nie jedyna zmiana wprowadzona w tegorocznej ‘‘zadymce’’.
Mówi dyrektor MDK Marek Gruchota: