Kontakt

Radio Leliwa sp. z o.o.

ul. Wyspiańskiego 12/5

39-400 Tarnobrzeg

tel. 15 823 66 55

fax.15 823 01 78

NIP 867 000 42 05

REGON 830014442

KRS 0000193904

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg

10 1240 2744 1111 0000 3991 0758

 

  • Mielec

    al. Niepodległości 12/37
    39-300 Mielec

    tel. 17 773 00 00/01

 

  • Stalowa Wola

    al. Jana Pawła II 25
    37-450 Stalowa Wola

tel. 15 843 25 25/55

 

  • Sandomierz

    ul. Opatowska 9
    27-600 Sandomierz

tel. 15 832 11 11


Prezes

Bogusław Szwedo

tel. 15 823 66 55 wew. 14

prezes@leliwa.pl

bszwedo@leliwa.pl

 

 

Reklama

reklama@leliwa.pl

 

Stalowa Wola

tel. 15 843 25 25/55

kom. 692 392 419

Urszula Mamakis

93.5@leliwa.pl

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

 

 

Mielec, Tarnobrzeg

tel. 17 773 00 00/01

kom. 690 066 997

Aneta Bochnak

aneta.bochnak@leliwa.pl

 

Anna Toś

kom.  512 137 045

anna.tos@leliwa.pl

 

 

Sandomierz

Joanna Sarwa

tel. 15 32 11 11

sandomierz@leliwa.pl

 

Produkcja i emisja reklam

tel. 15 823 66 55 wew. 18

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

 

 

 

Sekretariat, Giełda pracy, Księgowość

tel. 15 823 66 55 wew. 28

tel. 15 822 00 38

Małgorzata Grądziela

sekretariat@leliwa.pl

 

Główna Księgowość

Monika Sykucka

monika.sykucka@leliwa.pl

 

 

 

Dział Wiadomości

tel. 15 823 66 44

tel. 15 823 66 55 wew. 26

radio@leliwa.pl

 

Joanna Sarwa

j.sarwa@leliwa.pl

Dominika Miś

dominika.mis@leliwa.pl

Iwona Pol

iwona.pol@leliwa.pl

Małgorzata Migacz

malgorzata.migacz@leliwa.pl

Wojtek Janczura

 

Reporterzy

tel. 15 823 66 55 wew. 15, 22

tel. 15 822 00 36

Tarnobrzeg, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba

Ewa Wójcik Lis

reporter@leliwa.pl

Dominik Siatrak

dominik@leliwa.pl

 

Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

marta.gorecka@leliwa.pl

 

Mielec, Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski

Tomasz Łępa

mielec@leliwa.pl

Paweł Galek

pawel.galek@leliwa.pl

 

Sandomierz, Opatów, Ostrowiec Św., Staszów

Joanna Sarwa

sandomierz@leliwa.pl

joanna.sarwa@leliwa.pl

Marcin Gabrek

marcin.gabrek@leliwa.pl

 

 

Prezenterzy, prowadzący program, audycje autorskie, realizatorzy

tel. 15 823 66 55 wew. 21

antena@leliwa.pl

 

Joanna Kwiatkowska

joanna.kwiatkowska@leliwa.pl

Wojtek Janczura

Iwona Mazur

iwona.mazur@leliwa.pl

Piotrek Żak

 

Audycje autorskie

Piotr Duma

Tadeusz Gospodarczyk, Mariusz Wiącek

Paweł Piotrowski

Piotr Ślusarczyk

piotr.slusarczyk@leliwa.pl

Adam Wójcik

 

Muzyka

Bogusław Szwedo

bszwedo@leliwa.pl

prezes@leliwa.pl

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl