Radio

Szanowni Słuchacze

Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu.

Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega, Stalowej Woli i Mielca. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec i Sandomierz. W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy z regionu i kraju.

Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy do szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-50 lat. Muzyka Radia Leliwa, co potwierdzają  regularnie badania (międzynarodowego koncernu badawczego Kantar Millward Brown)  podoba się naszym słuchaczom – gramy piosenki, które mimo upływu lat są przebojami.

Emisja FM

Tarnobrzeg, Sandomierz 104,7 FM

Stalowa Wola, Nisko 93,5 FM

Mielec 102,4 FM

Emisja DAB+

DAB+ k.9B 204.64 MHz ( Rzeszów)

Internet

Radio Leliwa gra we wszystkich  aplikacjach  do słuchania radia online.

Podstawowe informacje.

  1. Nazwa Programu – „Radio Leliwa”
  2. Nadawca – Radio Leliwa sp. z o.o.
  3. Zarząd – Bogusław Szwedo (Prezes Zarządu) prezes@leliwa.pl
  4. Adres siedziby – ul. Wyspiańskiego 12/5, 39-400 Tarnobrzeg
  5. Adres do korespondencji – ul. Wyspiańskiego 12/5, 39-400 Tarnobrzeg
  6. Adres poczty elektronicznej – sekretariat@leliwa.pl,  radio@leliwa.pl
  7. Adres witryny internetowej – www.leliwa.pl
  8. Dostęp do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych znajduje się tutaj.

NIP 8670004205

REGON 830014442

KRS 0000193904

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji, a spółka podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 

PLAYER RADIO LELIWA