RADIO

Szanowni Słuchacze

Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu.

Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec i Sandomierz. W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy z regionu i kraju.

Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy do szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-50 lat. Muzyka Radia Leliwa, co potwierdzają  regularnie badania (międzynarodowego koncernu badawczego Kantar Millward Brown)  podoba się naszym słuchaczom – gramy piosenki, które mimo upływu lat są przebojami.

RADIO LELIWA SP. Z O. O.

ul. Wyspiańskiego 12/5

39-400 Tarnobrzeg

KRS 0000193904
REGON 830014442
NIP 8670004205

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg

nr 10 1240 2744 1111 0000 3991 0758

 

Zdalny sekretariat/reklama/księgowość

 

Mielec/Tarnobrzeg/Sandomierz

Małgorzata Grądziela (księgowość)

sekretariat@leliwa.pl           tel. 15 823 66 55 wew. 28

Aneta Bochnak

aneta.bochnak@leliwa.pl      kom.   690 066 997

 

Stalowa Wola

tel. 15 843 25 25 /55

Urszula Mamakis

93.5@leliwa.pl          kom. 692 392 419

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

Tarnobrzeg

Anna Toś

anna.tos@leliwa.pl        kom.  512 137 045

Sandomierz

Joanna Sarwa Żak

sandomierz@leliwa.pl  tel. 15 832 11 11

 

 

Studio nagrań (muzyka/rekama)/IT

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 18

 

 

Prezes

Bogusław Szwedo

bszwedo@leliwa.pl

prezes@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 14

 

 

Wiadomości

radio@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 26

Małgorzata Figacz

Wojciech Janczura

Dominika Miś

Iwona Pol

Joanna Sarwa Żak

 

 

Reporterzy

radio@leliwa.pl

antena@leliwa.pl

Mielec, Kolbuszowa 

tel. 17 773 00 00/01

Tomasz Łępa

mielec@leliwa.pl

Paweł Galek

pawel.galek@leliwa.pl

Stalowa Wola, Nisko 

tel. 15 843 25 25/55

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Gorzyce

tel. 15 823 66 55 wew. 15, 22

Ewa Wójcik Lis

reporter@leliwa.pl

Dominik Siatrak

dominik@leliwa.pl

Sandomierz, Opatów, Staszów, Ostrowiec Świętokrzyski

tel. 15 832 11 11

Joanna Sarwa Żak

j.sarwa@leliwa.pl

Marcin Gabrek

marcin.gabrek@leliwa.pl

 

Prezenterzy/realizatorzy/audycje autorskie

antena@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 20, 21

Piotr Duma

Tadeusz Gospodarczyk

tadek@leliwa.pl

Wojciech Janczura

Joanna Kwiatkowska

Iwona Mazur

iwona.mazur@leliwa.pl

Paweł Piotrowski

Piotr Ślusarczyk

piotr.slusarczyk@leliwa.pl

Mariusz Wiącek

o. Karol Wielgosz

Adam Wójcik

Piotr Żak

 

Tarnobrzeg,  ul. Wyspiańskiego 12/5, tel. 15 823 66 44/55

Stalowa Wola,  Al. JP II 25 A, kom. 692 392 419, tel. 15 843 25 25/55

Sandomierz,   ul. Opatowska 9, tel. 15 832 11 11

Mielec,  Al. Niepodległości 12, tel. 17 773 00 00/01

TELEFON INTERWENCYJNY 158 321 321


Formularz kontaktowy

Radio Leliwa sp. z o.o.

104.7 FM
Tarnobrzeg
ul. Wyspiańskiego 12/5
tel. 15 823 66 55

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Mielcu

102.4 FM
Mielec
Al. Niepodległości 12
(II piętro, p.37)
tel. 17 773 00 00

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Stalowej Woli

93.5 FM
Stalowa Wola
Al. Jana Pawła II 25 A
(III piętro)
tel. 15 843 25 25

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Sandomierzu

104.7 FM
Sandomierz
ul. Opatowska 9
tel. 15 832 11 11