Reklama

Dlaczego reklama radiowa, dlaczego w Radiu Leliwa:

  • siła radia polega na jego intymności, jest wszędzie słuchane prywatnie w samochodach, biurach, sklepach  i  kuchniach całego regionu
  • Radio Leliwa jest powszechnie słuchane w naszym regionie
  • radio to pierwsze medium dostarczające informacje, szczególnie lokalne
  • duża częstość emisji, kilka lub kilkanaście razy dziennie, przypomina o produkcie
  • radio osiąga najwyższą słuchalność w ciągu dnia, gdy sklepy są otwarte, co stwarza możliwość przybliżenia kampanii
  • reklama w radiu dociera do odbiorców. Nie zdarza się by słuchacze wyłączali radio w czasie trwania bloków reklamowych
  • radio jest jednym z najbardziej wiarygodnych mediów
  • reklama radiowa pozwala dotrzeć do różnorodnych grup docelowych
  • z radiem można łatwo i szybko nawiązać kontakt, przez telefon lub mail
  • różne formy przekazu reklamowego: spoty, sponsoring, konkursy pozwalają na przedstawienie szerokiej oferty reklamowej
  • wystarczy włączyć radio by usłyszeć reklamę – nie trzeba jej szukać
  • reklama w radiu jest tańsza w porównaniu z innymi mediami
  • radio jest niezwykle osobiste, jest przyjacielem dnia codziennego – dostarcza informacji, rozrywki, towarzystwa
  • radio dociera do kupującego najbliżej momentu dokonania zakupu

 

Zapraszamy Państwa do Działu Reklamy Radia Leliwa

reklama@leliwa.pl

 

Zdalny sekretariat/reklama/księgowość

Małgorzata Grądziela (księgowość)

sekretariat@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 28

Mielec/Tarnobrzeg/Sandomierz

Aneta Bochnak

aneta.bochnak@leliwa.pl    tel. 17 773 00 00/01  kom.   690 066 997

Stalowa Wola

tel. 15 843 25 25 /55

Urszula Mamakis

93.5@leliwa.pl          kom. 692 392 419

Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

Tarnobrzeg

Anna Toś

anna.tos@leliwa.pl        kom.  512 137 045

Sandomierz

Joanna Sarwa Żak

sandomierz@leliwa.pl  tel. 15 832 11 11

 

 

Studio nagrań (muzyka/rekama)/IT

Paweł Łukacz

studio@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 18

 

 

Prezes

Bogusław Szwedo

bszwedo@leliwa.pl

prezes@leliwa.pl

tel. 15 823 66 55 wew. 14

 

RADIO LELIWA SP. Z O. O.

ul. Wyspiańskiego 12/5

39-400 Tarnobrzeg

KRS 0000193904
REGON 830014442
NIP 8670004205

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg

nr 10 1240 2744 1111 0000 3991 0758