Wesprzyj akcję 'Siarkowcy Dzieciakom'.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Członkowie Stowarzyszenia Złota Siarka zapraszają również na Osiedlowy Turniej Charytatywny Piłki Nożnej, który odbędzie się 30 grudnia w hali MOSiR w Tarnobrzegu. Drużyny chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na adres internetowy stowarzyszenia. Wpisowe wynosi 100 złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na realizacje celu akcji. Na 5 stycznia zaplanowano wielki finał akcji 'Siarkowcy Dzieciakom'. W jego ramach w Hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu odbędzie się mecz Kibice kontra Działacze KS Siarka. Meczowi będzie towarzyszyć wiele atrakcji, min. licytacja koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok. Wszyscy, którzy niezależnie od wymienionych inicjatyw zechca wesprzeć akcje 'Siarkowców'
mogą to uczynić przelewając darowiznę na konto stowarzyszenia. Można je znaleźć na Facebooku oraz forum kibiców Siarki Tarnobrzeg.
Trwa akcja 'Siarkowcy Dzieciakom'. Inicjatywę na rzecz pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Tarnobrzegu już po raz czwarty zorganizowało tarnobrzeskie Stowarzyszenie Złota Siarka.
Tym razem celem akcji jest zakup komputera oraz wyposażenie salki sportowej.
W ramach akcji od końca listopada, do specjalnie oznakowanych puszek rozmieszczonych w tarnobrzeskich lokalach można wrzucać pieniądze. Mówi prezes Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Nożnej Złota Siarka, Wojciech Doktor.