w Stalowej Woli realizowane są kolejne imprezy promujące rodzinę i wspólnie spędzanie czasu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił:

Gdzie sprawdzana będzie nie tylko zwinność i gibkość ale i rodzinne zgranie. Oczywiście na niedzielnym Pikniku Rodzinnym 'Grunt to Rodzinka' będzie i wiele innych atrakcji dla dzieci jak malowanie twarzy i włosów, trampolina, łowienie 'rybek', czy wchodzenie na skrzynki i 'wojna na balony'. Odbędzie się też licytacja upominków od artystów. A zespoły artystyczne ze Spółdzielczego Domu Kultury będą umilać czas występami.
(Marta Górecka)
Po raz kolejny też rodziny będą mogły walczyć o tytuł 'Sportowej Rodziny Roku'.

Włączą się też z niespodziankami policjanci i strażacy a także studenci politechniki. Z pewnością atrakcją dla dzieci będzie malowanie autobusu.

Odbywa się to w ramach realizowanej od kilku miesięcy przez Urząd Miasta kampanii profilaktyczno- edukacyjnej pod hasłem 'Grunt to rodzinka'
Dużym przedsięwzięciem skupiającym w sobie kilka imprez będzie niedzielny piknik rodzinny przed Spółdzielczym Domem Kultury.
W tym miejscu swój finał będzie miał m.in. Marsz dla Życia i Rodziny z mażoretkami i orkiestrą dętą. Ale to tylko jedna z atrakcji w które, jak poinformowała dyrektor SDK Bogusława Herdzik włączą się różnego rodzaju instytucje