Tarnobrzeg. Rusza CHOINKA ŻYCZEŃ. Licytacja na antenie Radia Leliwa. Zwycięzca zje obiad ze szczypiornistą Sławomirem Szmalem.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

W ramach 9 edycji „Choinki życzeń”, 13 grudnia zostanie przeprowadzona kwesta „Sianko Bożonarodzeniowe”,  w styczniu odbędzie się bal charytatywny, a  w lutym specjalny koncert.

Zebrane podczas akcji pieniądzetradycyjnie zostaną przeznaczone na doposażanie szkoły.

 Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu ma około 100 uczniów, a 70 dzieci uczęszcza tam na zajęcia z tak zwanego wczesnego wspomagania.

 

Rusza „Choinka życzeń”, świąteczna akcja charytatywna na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Najważniejszym wydarzeniem w ramach przedsięwzięcia jest spotkanie podopiecznych placówki z gwiazdą. 10 grudnia z dzieciakami spotka się Sławomir Szmal, piłkarz ręczny, reprezentant Polski, zawodnik klubu Vive Tauron Kielce.

Już  w piątek, 4 grudnia, o 11.00 na antenie Radia Leliwa rozpocznie się licytacja. Jej zwycięzca otrzyma drzewko – symbol akcji, zje również uroczysty obiad w tarnobrzeskiej restauracji KAMELEON w towarzystwie Sławomira Szmala. To nie wszystko. Mówi prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Specjalnych, Nina Leończyk.