Tarnobrzeg. Kandydat na prezydenta miasta, Krzysztof Wianecki przedstawił program wyborczy.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Krzysztof Wianecki zapowiada również zbrojenie terenów pod budownictwo jednorodzinne i długoletnią dzierżawę działek młodym, którzy zdecydują się na budowę domu, zaciągając na ten cel kredyt bankowy.    

Budowa tężni, stworzenie motylarni  w pobliżu Zamku Dzikowskiego, oraz bogata oferta koncertowa na stałej scenie umieszczonej na Placu Bartosza Głowackiego, to pomysły, których realizacja  zdaniem niezależnego kandydata sprawi, że wypoczywający  w sezonie nad Jeziorem Tarnobrzeskim, zechcą zatrzymać się w mieście. Pomoże w tym rozbudowa bazy noclegowej. Skąd wziąć na to pieniądze? Między innymi oszczędzając – twierdzi Krzysztof Wianecki, który uważa, że dziś miasto wydaje zbyt wiele pieniędzy na promocję i sport.

 

Zdaniem Krzysztofa Wianeckiego należy zadbać o drobnych przedsiębiorców. Według kandydata, stwarzając dogodne warunki do prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej, poprzez na przykład system ulg podatkowych, do miasta ściągną mali inwestorzy, a z czasem więksi.

 

Kandydat na prezydenta Tarnobrzega Krzysztof Wianecki przedstawił program wyborczy. Wraz z  kandydatami  na radnych z listy swojego komitetu wyborczego wyborców spotkał się z dziennikarzami w jednym z tarnobrzeskich lokali.   

Krzysztof Wianecki stawia na powolny ale sukcesywny rozwój miasta. Do tego – mówił – potrzebne są nakłady, a co za tym idzie  zaciskanie pasa.

 Krzysztof Wianecki.