Tarnobrzeg. Jubileuszowa CHOINKA ŻYCZEŃ.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W związku z akcją 'Choinka Życzeń' na antenie Radia Leliwa prowadzona była licytacja drzewka – symbolu wydarzenia, koszulki Reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografem Michała Pazdana i kalendarza z podpisem mistrzyni olimpijskiej Anity Włodarczyk. Nagrody wylicytował dla swojej żony ,za 2000 złotych Pan Mariusz z Mielca. Małżeństwo uczestniczyło w dzisiejszym wydarzeniu, a potem zjadło uroczysty obiad z Anną Wyszkoni w tarnobrzeskiej restauracji KAMELEON. Organizatorem akcji 'Choinka życzeń' jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. (Ewa Wójcik Lis)

Uczniowie zespołu szkół przygotowali muzyczno-taneczny spektakl o zimowym charakterze, który zaprezentowali przed gościem. Były pytania do Anny Wyszkoni, autografy i wspólne zdjęcia.

Potem piosenkarka przyznała, że nie spodziewała się takiego przyjęcia.

Ogromne emocje towarzyszyły dziś spotkaniu podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu z piosenkarką Anną Wyszkoni. Artystka jest gwiazdą tegorocznej, edycji akcji charytatywnej na rzecz placówki pod hasłem 'Choinka życzeń'. Wokalistkę przywitał w murach szkoły dyrektor Janusz Galiniak: