Tarnobrzeg. Dni otwarte Tarnobrzeskiego Oddziału Laboratoryjnego Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Więcej na temat dni otwartych już dziś po godzinie 11.00  na antenie Radia Leliwa. Natomiast pełną informacje na temat programu trzydniowego wydarzenia można znaleźć na stronie www.wsse.rzeszow.pl.

 

 Dni otwarte organizuje Tarnobrzeski Oddział Laboratoryjny Wojewódzkiej Stacji  Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie.  Hasło przedsięwzięcia,  które odbędzie się  w dniach od 25 do 27 listopada brzmi „Zadbaj o zdrowie, wykorzystaj wiedzę”.

Dni otwarte Sanepidu to propozycja dla dzieci, młodzieży dorosłych i starszych. Będzie mowa zarówno o tym co jeść a co ograniczać w jadłospisie, o tym, żeby nie nadużywać leków, o żywności modyfikowanej genetycznie czy tez o tym jak korzystać  z telefonu komórkowego. Mówi  pomysłodawczyni i koordynatorka przedsięwzięcia, kierownik Tarnobrzeskiego Oddziału Laboratoryjnego Wojewódzkiej Stacji  Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, Grażyna Czaderska.