Tarnobrzeg. Akcja „Biegamy dla Kacperka”.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej wspólnie z wychowankami Domu Dziecka w Tarnobrzegu organizuje w okresie od 8 do 14 czerwca akcję „Biegamy dla Kacperka”.

Jej celem jest zebranie pieniędzy na rehabilitację i protezę nóżki dla niespełna dwuletniego Kacperka, ale równocześnie propagowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Tarnobrzega. W akcji może uczestniczyć każdy zainteresowany.

Każdego dnia w czasie trwania przedsięwzięcia, w godzinach od 17.00 do 19.00, na wyznaczonej trasie prowadzącej nad Jezioro Tarnobrzeskie, chętni będą mogli przebiec zadeklarowaną ilość kilometrów. Każdy kilometr to konkretna kwota pieniędzy przekazana na konto Kacperka.

Istniej możliwość ustalenia biegania  również w godzinach dopołudniowych np. dla szkól czy grup zorganizowanych. Wystarczy powiadomić o takiej potrzebie dzwoniąc pod numer (15) 8221951.

W przebieg akcji zostaną zaangażowani również wychowankowie prowadzonego przez stowarzyszenie  Domu Dziecka. 

Inicjatywę sfinansują pozyskani sponsorzy ,jednak gdyby ktoś chciał włączyć się do akcji istnieje taka możliwość. Wpłaty można dokonywać na konto stowarzyszenia, lub bezpośrednio w kasie z dopiskiem „Biegamy dla Kacperka”.