Tarnobrzeg: Uszkodził samochody.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Pond 3 promile alkoholu w organizmie miał 39 – letni mężczyzna, który kierując mitsubishi carisma uszkodził trzy zaparkowane samochody w Tarnobrzegu.
Przed godz. 1 w nocy, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o tym, że na ul. Kopernika nieznany sprawca jadąc samochodem uszkodził kilka zaparkowanych pojazdów. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie dojazdu na miejsce funkcjonariusze zauważyli jadący w kierunku ulicy Wyspiańskiego samochód marki Mitsubishi z licznymi uszkodzeniami. Na widok podjeżdżającego radiowozu, znajdujący się za kierownicą mężczyzna pospiesznie przeskoczył z miejsca kierowcy na tylne siedzenie tego pojazdu. W samochodzie tym siedział jeszcze inny mężczyzna, który zamknął oczy sugerując, że śpi.
Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Mężczyzna został przewieziony do jednostki Policji, a następnie trafił do policyjnej izby zatrzymań. P
39- letni mieszkaniec Gorzyc został przesłuchany, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna.