Tarnobrzeg: Trenowali z Mariuszem Wlazłym

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Każdy z uczestników treningu dostał pamiątkową piłkę oraz koszulkę. Nie zabrakło również autografów oraz wspólnych zdjęć.
To wspaniale, że trening doszedł do skutku powiedział szef Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Marcin Kuszaj:

W treningu udział wzięła Kinga Tomczyk:

Reprezentant Polski w siatkówce oraz zawodnik PGE Skry Bełchatów Mariusz Wlazły odwiedził Tarnobrzeg. Na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Kopernika poprowadził trening dla osiemdziesięciorga dzieci. Spotkanie, które organizuje Fundacja Wlazłego udało się zrealizować dzięki wsparciu sponsorów oraz urzędu miasta. Oprócz Mariusza Wlazłego do Tarnobrzega przyjechali także między innymi trener od przygotowania fizycznego w Skrze Wojciech Janas oraz kierownik drużyny Dominik Posmyk.
Wybieramy szczególnie takie miejscowości gdzie ten sport nie jest aż tak rozpowszechniony tłumaczy Mariusz Wlazły. Pomimo obowiązków sportowych to krótką chwilę swojego odpoczynku pomiędzy sezonami przeznaczam na tego typu inicjatywy, bo wiemy, że jak nie będziemy szkolić młodzieży to nie będzie efektów w przyszłości – dodaje.