Tarnobrzeg: Piłkarze drugoligowej Siarki gotowi do rundy jesiennej

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Zarówno władze klubu, trener jak i zawodnicy zachęcają kibiców i sympatyków drużyny do gorącego dopingowania piłkarzy zarówno podczas spotkań w Tarnobrzegu, jak i na wyjeździe.
(Dominik Siatrak)
Prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziecic mówiąc o nowym sezonie rozgrywek podkreślał, że cel pozostał niezmieniony. To przede wszystkim dobre mecze w wykonaniu piłkarzy, i idące za tym cenne punkty. Prezes Dziedzic wyjaśnił także skąd w Siarce tylu młodych piłkarzy:

Piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg gotowi do rozpoczęcia rundy jesiennej. Pierwsze spotkanie już w tę sobotę z Radomiakiem Radom.
Drużynę przed najbliższymi meczami wzmocniło dziewięciu nowych zawodników, w tym siedmiu młodzieżowców. Nowe twarze w Siarce to: Patryk Szewc z Sokołu Sieniawa, Hubert Tomalski z Chełmianki Chełm, Krzysztof Ropski z Radomiaka Radom, Grzegorz Płatek oraz Mateusz Czyżycki ze Stali Mielec. Klub pozyskał także Karola Dybowskiego z Unii Tarnów, Kamila Lewandowskiego z Ruchu Chorzów i Michała Dawidowicza z Jagieloni Białystok. Tarnobrzeski klub finalizuje jeszcze proces przejścia z Lechii Gdańsk Michała Żebrakowskiego.
Dzięki nowym, młodym piłkarzom drużyna na pewno jest mocniejsza – powiedział trener Siarki Włodzimierz Gąsior. Liczy on również, że ci zawodnicy wniosą dużo świeżości, nowości i spontaniczności. Zdaniem trenera nadchodzący sezon będzie bardzo ciekawy: