Tarnobrzeg: Marika Kolosek pierwszą w historii Miss Jeziora Tarnobrzeskiego

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego oprócz korony zdobyła także atrakcyjne nagrody, między innymi profesjonalną sesję zdjęciową, oraz kolację i noc dla dwóch osób w zamku w Baranowie Sandomierskim.
W sumie do konkursu zgłosiło się 20 kandydatek. Później w internetowym głosowaniu na portalu tarnobrzeskie.eu, w którym udział wzięło ponad 14 tysięcy osób wyłoniono finałową jedenastkę.
Zadowolenia z przebiegu konkursu nie kryje jego pomysłodawca, redaktor naczelny portalu tarnobrzeskie.eu Rafał Nieckarz:

Całą choreografie do konkursu przygotowała tarnobrzeżanka Justyna Duszkiewicz:

Jury w skład, którego weszli przedstawiciele organizatorów oraz sponsorów wydarzenia najpierw oceniało wszystkie 11 dziewcząt. Spośród nich do ścisłego finału wybrano 6, a następnie z ich grona miss, pierwszą oraz drugą wice miss.
Przewodnicząca jury rzecznik prezydenta Tarnobrzega Renata Domka podkreślała, że wskazanie zwyciężczyni było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie kandydatki prezentowały się świetnie. Dodaje również, że miasto będzie chciało wykorzystać wizerunek miss w promocji akwenu:

Marika Kolosek z Tarnobrzega została pierwszą w historii Miss Jeziora Tarnobrzeskiego. W finale, który odbył się przed budynkiem Mariny udział wzięło 11 dziewcząt, które zaprezentowały się w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych oraz w kreacjach przygotowanych przez projektantkę Justynę Gamoń Wesołowską. Podczas finału wybrano także pierwszą wicemiss którą została Karolina Kaczmarczyk z Włostowa oraz drugą wicemiss na którą wybrano Klaudię Kukułkę z Tarnobrzega.
Zdobywczyni korony miss nie kryła wzruszenia. Mówi Marika Kolosek: