Tarnobrzeg: Dom Dziecka i Warsztaty Terapii Zajęciowej obdarowane sprzętem o łącznej wartości 10 tysięcy złotych

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Mieszczący się przy ulicy Słomki w Tarnobrzegu sklep Media Markt będzie 55 marketem tej firmy na terenie Polski. Na powierzchni 1000m2 znajdują się stoiska ze sprzętem znanych marek produkujących urządzenia elektroniczne, AGD i RTV. W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 21 osób. (fot: Podziękowanie przedstawicielom firmy składa kierownik WTZ w Tarnobrzegu Zofia Trochimowicz Warga)

Wśród przekazanego sprzętu znalazły się między innymi lodówki, pralki, kuchenki elektryczne, oraz zestaw garnków. Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tarnobrzegu Zofia Trochimowicz Warga oraz dyrektor Centrum Opieki Nad Dzieckiem w Skopaniu Damian Szwagierczak nie kryli radości z tak cennych prezentów:

Sprzęt elektroniczny i AGD o łącznej wartości 10 tysięcy złotych trafi do Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej przy alei Niepodległości w Tarnobrzegu. To podarunek od sieci Media Markt, która 5 maja oficjalnie otworzy w Tarnobrzegu swój sklep. Mówi kierownik marketu Mariusz Kozłowski: