Tarnobrzeg: UKS Delfin ponownie z sukcesami

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

UKS Delfin Tarnobrzeg z 11 medalami, najlepszy w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11 lat w klasyfikacji medalowej i drużynowej

UKS Delfin Tarnobrzeg w sobotę 3 czerwca wystartował w Dębicy w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11 lat. Wygrał klasyfikację drużynową i medalową. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wrócili z 11 medalami ( 7 złotych, 2 srebrne, 2 brązowe). Blanka Krasowska została najlepszą zawodniczką zawodów w kategorii 10 lat. Bartosz Turbak natomiast został najlepszym zawodnikiem w kategorii 11 lat. Tuż za podium w kategorii najlepszy 10 letni zawodnik znalazł się Michał Kozioł. Bezkonkurencyjne okazały się sztafety dziewcząt 11 letnich, które zarówno w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym jak i 4x 50 m stylem dowolnym wywalczyły złoty medal. Klub UKS Delfin reprezentowała 11 osobowa ekipa w składzie: Blanka Krasowska, Natalia Kruk, Aleksandra Dusak, Michał Kozioł, Bartosz Turbak, Daniel Szymański, Adrian Osiecki, Anita Tacik, Julia Kopala, Magdalena Rynduch, Oliwia Czajkowska.