Tarnobrzeg: Siarka w meczu wyjazdowym z 3 punktami

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Wojtek Janczura

Za piłkarzami Siarki Tarnobrzeg kolejne sportowe wyzwanie. Podopieczni Sławomira Majaka zmierzyli w wyjazdowym spotkaniu z zespołem z Wólki Pełkińskiej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:0. Pierwsza bramka padła w 47 minucie. Trafienie dla dla Siarki zaliczył Piotr Kwaśniewski. Gospodarza zdołali wyrównać w 78 minucie dzięki bramce Krzysztofa Pietlucha. Ostatecznie to jednak przyjezdni cieszyli się ze zwycięstwa. Gola na wagę trzech punktów w 89 minucie zdobył dla zespołu z Tarnobrzega Paweł Mróz.

Siarka zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli III ligi ze stratą dwóch punktów do rezerw Cracovii. Tarnobrzeżanie mają jednak zaległe spotkanie z KSZO Ostrowiec. Ten wyjazdowy mecz już w najbliższą środę (13 kwietnia) o godzinie 16.