Tarnobrzeg. Nie milkną echa derbowego spotkania.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przygotowują się do niedzielnego starcia z Wisłą Sandomierz. Nie milkną jednak echa ostatniego derbowego spotkania z drużyną Stal Stalowa Wola. W sobotę na swoim boisku Siarka wygrała 1:0, a bramkę w ostatniej minucie meczu strzelił Paweł Mróz.

Mówi piłkarz Siarki Bartosz Sulkowski.

Zawodnik ze „Stalówki” Aleksander Drobot przyznał, że jedynie  pierwsza połowa meczu należała do Siarki.

Nowy trener Stali Stalowa Wola Łukasz Bereta mimo porażki drużyny wierzy, że jej passa się odmieni.

Choć wygrana cieszy przed piłkarzami Siarki Tarnobrzeg daleka droga. Mówi szkoleniowiec „Siarkowców” Sławomir Majak.

Sobotnia wygrana Siarki Tarnobrzeg  podtrzymała jej pozycje lidera w tabeli. Stal Stalowa Wola jest obecnie na siódmym miejscu.