Tarnobrzeg: Grzegorz Jeż indywidualnym mistrzem ALTS

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Po zdobyciu Mistrzostwa przez drużynę IKS Jezioro Tarnobrzeg w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu, zawodnicy odnieśli kolejny sukces rywalizując o tytuł Indywidualnego Mistrza ligi. Zdobyli wszystkie trzy miejsca na podium.
Nowym mistrzem został Grzegorz Jeż z IKS Jezioro Tarnobrzeg. który w ćwierćfinale wygrywa 3:2 z Tomaszem Tetlą a w półfinale pokonuje 3:1 Łukasza Kasprowicza obaj Tornado Team.
W finale po zaciętym meczu zwycięża 3:2 Sylwię Stalę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.
13 letnia Sylwia była rewelacją turnieju, bowiem pokonała bardziej doświadczonych zawodników, w ćwierćfinale 3:1 Pawła Kosa MTS Grębów, a w półfinale po emocjonującym meczu 3:2 wygrywa z dwukrotnym indywidualnym mistrzem ligi z poprzednich sezonów – Jakubem Łochem z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg.
Jakub w małym finale w meczu o trzecie miejsce 3:1 ogrywa Łukasza Kasprowicza z Tornado Team.