Stalowa Wola: Zapisy na II semestr Politechniki Dziecięcej ruszają

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Zapisy małych studentów na II semestr Politechniki Dziecięcej w Stalowej
Woli potrwają do 21 lutego. Potem nastąpi losowanie uczestników i już 23 lutego będzie wiadomo kto otrzyma indeks Politechniki Dziecięcej. A w zajęciach może uczestniczyć w sumie 200-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 12 lat z terenu Powiatu Stalowowolskiego. Wykłady odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, w budynku Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.
Więcej informacji na stronie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli
www.mdkstalowawola.pl.
(Marta Górecka)
Od dziś ruszają zapisy na II semestr Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli. To niezwykłe i bezpłatne zajęcia, w których uczniowie szkół
podstawowych po przez zabawę i ciekawe doświadczenia odkrywają tajniki równych dziedzin nauki. A w II semestrze nie zabraknie tematów, które zainteresują małych studentów – uczestnicy zajęć sprawdzą, czy każdy może
zostać odkrywcą, co widzi ludzkie oko i co to jest anamorfoza, a także jak analizuje się krew i na czym polega interakcja komputer – człowiek.
Dyrektor organizującej zajęcia Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza Łukasz Szuba przyznaje, że zajęcia i tematy spotkań wybierane są tak by dzieci zainteresować nauką: