Stalowa Wola: Zagrają Puszczykowi na zdrowie.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

A początek dzisiejszego koncertu w klubie Labirynt przy Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli godzina 18.00. Szczególny na temat tej niezwykłej punk rockowej charytatywnej imprezy Puszczykowi na zdrowie Fest można znaleźć na stronie www.puszczykowinazdrowie.pl . Natomiast jeśli ktoś nie może się wybrać na dzisiejszy koncert do Stalowej Woli, a chciałby pomóc muzykowi Krzysztofowi Sowie 'Puszczykowi” w rehabilitacji może wpłacić pieniądze na specjalnie utworzone przez Stowarzyszenie 'Dobro Powraca” subkonto z dopiskiem 'Dla Krzysztofa Sowy”. Szczególny na stronie www.dobropowraca.org .
(Marta Górecka)
Koncert będzie połączony z wyjątkowymi licytacjami:

Puszczykowi na zdrowie Fest – pod takim hasłem odbędzie się dziś w Stalowej Woli koncert charytatywny na leczenie Krzysztofa Sowy “Puszczyka”, muzyka z Radomyśla nad Sanem. ‘Puszczyk’ nazywany dobrym duchem podkarpackiego punk rocka, wokalista zespołu Hurtownia Gazó, organizator Festiwalu Rock Nad
Sanem uległ wypadkowi w połowie października w Kraśniku w drodze na koncert.
Muzyk w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, a to oznaczało jedno – trudności z uzyskanie pieniędzy na leczenie z OC sprawcy. Stąd mobilizacja całego środowiska muzycznego i koncert w stalowowolskim Labiryncie by zebrać pieniądze na rehabilitację ‘Puszczyka’. Mówi Tomasz żuBer Zubrzycki: