Stalowa Wola: W sobotę tancerze breakdance i Bitwa o Stalową Matę

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Rejestracja zawodników Bitwy o Stalową Mate w stalowowlskim Labiryncie rusza jutro (sobota) o 12.00, a występy od godziny 13.00 aż do wieczora. Ale Bitwa o Stalową Matę to nie tylko zawody taneczne, to również święto kultury hip-hopu. Po turnieju odbędzie się After party, z koncertem Eldo, Pelsona oraz DJ B.
Więcej informacji o sobotniej stalowowolskiej imprezie na stronie internetowej: www.bosm.pl
(Marta Górecka)
A podczas stalowowolskiej Bitwy o Stalową Matę rywalizować będą i doświadczeni zawodnicy i dzieci:

A będzie co oglądać. Natomiast występy będzie oceniać jury w którego składzie jest znany stalowowolski tancerz breakdeance Kamil Żurawski:

Każdy, kto chciałby bezpłatnie obejrzeć pokazy tańca breakdance, albo sam wziąć udział w konkursie, ma taką okazję już w tę sobotę. W Stalowej Woli odbędzie się Bitwa o Stalową Matę.
Pierwsza edycja zgromadziła około 50
uczestników, dlatego organizatorzy liczą na to, że chętnych do wystartowania w sobotnim konkursie będzie więcej. A do udziału można się zgłaszać w dniu imprezy. Swój udział zapowiedzieli nie tylko tancerze breakdance z regionu, ale również z Warszawy, Rzeszowa, Krakowa, czy Łodzi. Współorganizujący imprezę Szymon Sadowski zachęcał do udziału w bitwie breakdance, ale też do obejrzenia tego widowiska: