Stalowa Wola: W niedzielę imienniczki powalczą o zwycięstwo na murawie przy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

A jak będzie przekonamy się w niedzielę na stadionie przy Hutniczej w Stalowej Woli. Mecz Stal Stalowa Wola kontra Stal Mielec godzina 14.00(fot. www.stal1938.pl). (Marta Górecka)

Jak mówi powiedzenie ‘gospodarzom i ściany pomagają’, a Stal Stalowa Wola gra u siebie i tym razem przy dopingu swoich kibiców:

A wygrana w meczu ze Stalą Mielec przydałaby się zielono-czarnym, by dodać im skrzydeł do kolejnych rozgrywek w rundzie wiosennej:

Niestety dwóch zawodników Stali ten mecz obejrzy z ławki rezerwowych:

Golkiper stalowowolskiej ‘Stali’ nie chciał zdradzić strategii na niedzielny mecz, wiadomo natomiast jakich błędów drużyna będzie się wystrzegać:

Mecz w najbliższą niedzielę będzie pierwszym z sześciu spotkań w rundzie wiosennej jakie II-ligowa Stal Stalowa Wola rozegra na własnym boisku. Zielono-czarni chcą tym meczem przerwać złą passę i wygrać na stalowowolskiej murawie. A przeciwnik nie będzie łatwy, bo Stal Stalowa Wola zagra ze swoją imienniczką Stalą Mielec. Podpora stalowowolskiej drużyny bramkarz Tomasz Wietecha liczy na to, że wcniedzielnym meczu uda się Stali Stalowa Wola zrehabilitować po przegranej w Tarnobrzegu, bo przegrana jaka by nie była, to jednak przegrana: