Stalowa Wola: Sumliński o niebezpiecznych związkach byłego prezydenta.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dziś w Stalowej Woli odbędzie się spotkanie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim, autorem książki 'Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego'.
Organizatorem spotkania w Bibliotece Międzyuczelnianej w
Stalowej Woli jest Miejska Biblioteka Publiczna.
'Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” to kolejna książka Sumlińskiego po publikacjach na temat zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Wyniki swojego śledztwa dotyczące zabójstwa kapłana opisał w książkach 'Kto naprawdę go zabił?”, 'Teresa, Trawa, Robot” oraz 'Lobotomia 3.0”. Natomiast w książce o byłym prezydencie RP pisze o jego związkach z tajnymi służbami.
Na stronie wydawnictwa opisującego publikację Wojciecha Sumlińskiego można przeczytać: 'to historia, która odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto solidna dawka dyskomfortu – dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i milionów Polaków – starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego.
Spotkanie z autorem 'Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego' już dziś o 16.00 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli – wstęp wolny.
(Marta Górecka)