Stalowa Wola: Rusza festiwal 'Dizajnu'.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

W sobotę odbędzie się koncert, tym razem wystąpi Kraków Sreet Band. Natomiast piątkowa konferencja otwierająca 'Dni Dizajnu' w Stalowej Soli pod tytułem STALOWA WOLA, MIASTO PRZESZŁOŚCI – PRZYSZŁOŚĆ MIASTA rusza o godz 10.00. (Marta Górecka)

Pojawią się dodatkowe atrakcje dla dzieci. Będzie to również okazja do zakupu różnych przedmiotów dizajnerskich. Dodatkową atrakcją będą kawiarenki:

To tylko część atrakcji piątkowych, które skupią się głównie w budynkach dydaktycznych inżynierii sanitarnej i materiałowej KUL-u przy ulicy Ofiar Katynia w Stalowej Woli. Tego dnia nie braknie też atrakcji dla dzieci, jak choćby domino-dizajn. Natomiast w sobotę festiwal 'Dizajnu' przeniesie się w okolice Kina Ballada i dawnej siedziby biblioteki.

Dziś w Stalowej Woli rusza festiwal 'Dizajnu'. W ramach 'Dni Dizajnu', które upłyną pod hasłem 'zmieniam miasto' w piątek i sobotę nie braknie zarówno wystaw warsztatów, koncertów, kina plenerowego oraz ważnych konferencji. Mówi koordynująca stalowowolskie święto 'Dizajnu' Iwona Pityńska z Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli: