Stalowa Wola: Pomóż Bartkowi wygrać w europejskim plebiscycie.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Dominik Siatrak

Każdy kto chciałby oddać głos na stalowowolskiego dyskobola Bartłomieja Stója w plebiscycie European Athletics Golden Tracks do tytułu 'Wschodząca Gwiazda 2015' może wejść na stronę www.stw24.pl , gdzie znajdzie link do plebiscytu.
Europejski Zwycięzca Roku otrzyma tytuł na gali telewizyjnej w Lozannie 17 października.
(Marta Górecka)
To oczywiście nie jedyny sukces sportowy stalowowolskiego dyskobola, choć dla niego najcenniejszy. Dzięki zwycięstwu w plebiscycie ma szansę sezon zwieńczyć europejskim tytułem 'Wschodząca Gwiazda 2015'. Ma na to duże szanse, bo jest w czołówce. Dziś ostatni dzień głosowania a każdy głos internautów się liczy. Potem podsumowanie:

Jeszcze tylko dzisiaj można zagłosować na Mistrza Europy Bartłomieja Stója w plebiscycie European Athletics Golden Tracks [juropien atletiks golden traks] do tytułu 'Wschodząca Gwiazda 2015'.
Stalowowolski dyskobol znalazł się w gronie 10 sportowców z całej Europy nominowanych do tego tytułu. W tym sezonie zdobył nie tylko tytuł Mistrza Europy, ale też pobił rekord życiowy i rekord mistrzostw Europy juniorów, rzucając dysk na odległość ponad 68 metrów.
O plebiscycie dowiedział się przypadkiem: