Stalowa Wola: Orły Górskiego na otwarciu boiska

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Nowe pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą posłuży do treningów nie tylko stalowowolskim piłkarzom bo podobne obiekty są najbliżej w Rzeszowie i Mielcu. Będzie ono również elementem planowanego w Stalowej Woli Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.
(Marta Górecka)
A według zapewnień otwierane pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią w Stalowej Woli jest jakościowo najlepsze w regionie:

Orły Górskiego uświetnią otwarcie nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Stalowej Woli. Oficjalne otwarcie boiska na obiektach MOSiR już w ten piątek. Natomiast preludium do tej imprezy są dzisiejsze rozgrywki w ramach Otwartego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Finał tego turnieju odbędzie się właśnie w piątek na nowym boisku. Początek godzina 17.00. W tym samym czasie na bocznym boisku odbywać się będą warsztaty freestyle football. A o godzinie 18.00 rusza mecz towarzyski Stal Stalowa Wola – FKS Stal Kraśnik. Po tym starciu o godz. 19.00 na sztuczną murawę nowego boiska wyjdą Orły Górskiego.
Wicemistrzowie świata sprzed 42 lat zmierzą się z drużyną Samorządu wzmocnioną przez prezydenta miasta i przewodniczącego rady miejskiej. Natomiast ceremonia otwarcia boiska zaplanowana jest na godzinę 20.00 w piątek. Nie bez powodu uroczystość otwarcia i rozgrywki odbywają się wieczorem.
Mówi prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny: