Stalowa Wola: Noc w Bibliotece z książką, muzyką i konkursami.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Dlatego i na ten konkurs prowadzone są zapisy w czytelni bibliotecznej. A do wygrania w konkursach jest tablet, elektroniczne gadżety i gry planszowe.
W programie 'Nocy w Bibliotece” jest także koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, który o godzinie 19.00 w piątek rozpocznie stalowowolską 'Noc w Bibliotece”. Będzie też prezentacja albumu 'Gmina Bojanów rzeką i puszczą bogata” i pokaz diaporam 'Egzotyka bliska i daleka”, które przygotowało Stowarzyszenie Fotograficzne 'Animus” w Stalowej Woli.
'Noc w Bibliotece” będzie też niezwykła okazją do zwiedzania gmachu Biblioteki Międzyuczelnianej, również miejsc na co dzień niedostępnych dla czytelników.
(Marta Górecka)
Stąd wprowadzone zostały zapisy na konkurs. Ale to nie jedyna rywalizacja z cennymi nagrodami

Koncert, gry i konkursy z cennymi nagrodami to zapowiedź stalowowolskiej 'Nocy w Bibliotece”, która odbędzie się w ten piątek. Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli rozpoczęła zapisy chętnych do konkursów, w których o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń. A jak zapewniła współorganizatorka przedsięwzięcia Joanna Rybak, będzie się działo