Stalowa Wola: MDK zaprasza do zespołów artystycznych

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

A wiec oprócz tradycyjnych propozycji w Miejskim Domu Kultury przybywa również nowości. Co ważne udział w zespołach artystycznych MDK to nie tylko rozwijanie pasji. To również nabywanie umiejętności które przydają się w życiu – praca zespołowa, umiejętność wystąpień publicznych, pobycie ze sceną, czy poprawa sprawności fizycznej. Chętni do rozpoczęcia swojej artystycznej przygody z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli mogą szukać informacji m.in. na stornie MDK.
(Marta Górecka)
Ale swoją edukację artystyczną i rozwijanie pasji można zacząć w każdym wieku. Są m.in. zajęcia teatralne, plastyczne i fotograficzne. Można rozwijać się muzycznie i to nie tylko na warsztatach organizowanych przez MDK w Stalowej Woli, ale również śpiewając choćby w chórach. To Chór 'Cantus”, Chór Kameralny, czy Chór Lasowiacki. Kolejna propozycja to
Orkiestra Dęta. Można się realizować także w różnych formach tanecznych:

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli we wrześniu rozpoczyna 64. sezon artystyczny. A to oznacza, że znów budynek będzie kipiał od zajęć, prób warsztatów i spotkań artystów amatorów uczestniczących w zajęciach proponowanych przez MDK .
Mówi dyrektor MDK Marek Gruchota: