Stalowa Wola: Kolejne zbiórki darów w ramach Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Udało się też zebrać trochę warzyw. A kolejne zbiórki w dużych sklepach na terenie Stalowej Woli Społem, małe Tesco, Carrefour, Aldik, Biedronka, Stokrotka i Intermarche w VIVO odbędą się w piątek i sobotę. W piątek dary w sklepach zbierane będą od 16.00 do 19.00, a w sobotę w godzinach 10.00-13.00. W sklepach będą wolontariusze i kosze oznakowane logiem akcji ze słoneczkiem.
Zbierane będą tradycyjnie żywność długoterminowa, słodycze, artykuły higieniczne, ubrania, obuwie, artykuły szkolne i zabawki. Natomiast rozdawanie darów ruszy po niedzieli po to, by w większości jeszcze przed świętami trafiły do najbardziej potrzebujących stalowowolskich rodzin z dziećmi.
(Marta Górecka)
W Stalowej Woli, w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, po ubiegło weekendowej zbiórce darów odbędzie się kolejna. A wszystko po to, by zebrać jak najwięcej darów, by później jak najwięcej potrzebujących rodzin z dziećmi doczekało się pomocy. A podczas pierwszych zbiórek w piątek, sobotę i niedzielę udało się zebrać ponad pół tony darów. Mówi Monika Samulak z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli