Stalowa Wola: Człowieku podaj łapę w bibliotece.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Nie jest to pierwsza zbiórka żywności dla tego przytuliska. Na szczęście w przytulisku jest duża rotacja i często zwierzęta, które tam trafiają znajdują nowy dom. Rośnie też świadomość mieszkańców, którzy coraz chętniej chcąc mieć psa, czy kota w domu odwiedzają właśnie przytulisko.
Natomiast zbiórce karmy dla zwierząt w Miejskiej Bibliotece Publicznej towarzyszy wystawa prac dzieci 'Franciszek i wilk', którą można oglądać w Filii numer 2 przy ul Siedlanowskiego. Autorami rysunków są uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli.
(Marta Górecka)
‘Człowieku podaj łapę’ to tytuł akcji organizowanej przez stalowowolskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt FUTRZAK. Akcja polega na zbiórce żywności dla bezdomnych psów i kotów przebywających w przytulisku w Pysznicy. Zbiórka prowadzona jest między innymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli, bo jak podkreśla prezes Stowarzyszenia Futrzak, lekarz weterynarii, Greta Skrzypek wielu podopiecznych w przytulisku, to bezdomne zwierzęta ze Stalowej Woli