Stalowa Wola: Animacje Letniej Czytelni

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

I oczywiście dobre książki, bo do dyspozycji czytelników jest bogaty księgozbiór czytelni, powiększony o zasoby stalowowolskiej filii Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu. Można się również zagłębić w lekturze czasopism. A w sierpniowych planach Letniej Czytelni w Parku24 jeszcze ‘Urodziny Brzechwy’ i spotkanie z pracownikiem IPN.
(Marta Górecka)
Nie tylko dobrą lekturę pod chmurką proponuje Letnia Czytelnia w Parku24. Sierpień w czytelni będzie obfitował również w liczne animacje. Tak będzie m.in. w czwartek kiedy to letnią czytelnie w parku odwiedzą członkowie Stowarzyszenia 'Rowerzyści ze Stali”. Dzięki nim mieszkańcy Stalowej Woli- miasta rowerów będą mieli okazję jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z tym jednośladem majsterkując przy nim i poznając jego budowę. A wszytko to w
ramach czwartkowego cyklu 'strefa doświadczeń”. Natomiast w każdy piątek sierpnia animatorzy Letniej Czytelni organizują spotkania z 'COOLturką w Parku 24”, czyli cykl gier terenowych. Są też i inne atrakcje o których mówi dyrektor miejskiego Domu kultury Marek Gruchota: