Stalowa Wola: Stalówka w 1/8 finału Pucharu Polski

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

Stal Stalowa Wola sprawiła niespodziankę i pokonała w Boguchwale w 1/16 finału Pucharu Polski po rzutach karnych GKS Katowice. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce było 1:1. Trafienie dla Stali zaliczył w 9 minucie Krzysztof Kiercz. GKS odpowiedział golem Marcina Urynowicza w 63 minucie. Mecz ocenia trener Stali Szymon Szydełko.

W serii rzutów karnych Stal wygrała 4:3, a bramkarz zielono-czarnych Krystian Kalinowski obronił dwie jedenastki. Szkoleniowiec Stalówki chwalił swoich zawodników.

Trener Szymon Szydełko podkreśla, że sobotni mecz ligowy z GKS-em w Katowicach będzie jeszcze trudniejszy.

Stalówka w Katowicach zagra w ramach 16. kolejki drugiej ligi 2 listopada, początek: godzina 17. Z kolei w trzeciej lidze Siarka Tarnobrzeg ma na 2 listopada zaplanowany mecz w Nowym Targu z miejscowym Podhalem. Początek: godzina 14.