Stalowa Wola: WOŚP w CAS z atrakcjami dla każdego

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Marta Górecka

Do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego przez stalowowolski sztab dołączyło Centrum Aktywności Seniora, które we współpracy z różnymi instytucjami przygotowało szereg atrakcji od rana do wieczora. Stąd poza stałymi punktami programu stalowowolskiego finału, jak sobotnie Open Jam Session, Orkiestrowy Turniej w Halówkę i Turniej w Siatkówkę oraz niedzielny maraton Zumby oraz Bieg Policz się z Cukrzycą z morsowaniem i Światełko do Nieba warto się wybrać do CAS-u. Tu przez cały dzień od godziny 10.00 dużo będzie się działo zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dla tych najmłodszych atrakcje już od rana. Mówi koordynująca finał w CAS Elżbieta Mierzwa-Laba:

Dużo będzie się też działo w CAS-owskej kuchni i kawiarence, a za sprawą Politechniki nie zabraknie i eksperymentów:

Przez cały dzień w CAS będą też stalowowolskie Amazonki, które na fantomie będą uczyć samobadania piersi, a Szkoła Medical Schoool z całą gamą masażów i tatuażami dla dzieci. Zaś od godziny 15.00 kolejne atrakcje sceniczne, tym razem już dla tych nieco starszych:

Podczas tych wszystkich atrakcji w Centrum aktywności Seniora od godz 15.00 odbywać się będą też licytacje bardzo atrakcyjnych przedmiotów i usług:

Na pewno dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie ‚Kawa z doktor Małgorzatą Makowską’ dobrze znaną mieszkańcom m.in. z audycji radiowych. Równie ciekawą propozycją do wylicytowania jest oprawa muzyczna imprezy okolicznościowej, prywatnej czy firmowej  w wykonaniu wielokrotnie nagradzanego chóru Gaude Vitae, który w swoim bogatym repertuarze ma hity muzyki rozrywkowej. Szczegóły na profilu facebookowym CAS Stalowa Wola.