Spektakl teatru Bo Tak w Nowej Dębie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie już w piątek, 13 grudnia serdecznie zaprasza na sztukę teatralną „Prawda” Floriana Zellera w reżyserii Marcina Sławińskiego. Spektakl wystawi Teatr BO TAK.

Teatr został założony w tym roku przez dwie aktorki Teatru Siemaszkowej z Rzeszowa: Mariolę Łabno-Flaumenhaft oraz Beatę Zarembiankę. Zrzesza świetnych aktorów, którzy już gościli w naszym mieście chociażby przy okazji sztuki „Szalone nożyczki” wystawianej w SOK. Zapewniamy, że grudniowa „Prawda” w obsadzie: Beata Zarębianka, Mariola Łabno-Flaumenhaft, Grzegorz Pawłowski i Marek Kępiński sprawi każdemu widzowi co najmniej tyle wesołych przeżyć, ile „Szalone nożyczki”. Choć nieskromnie twierdzimy, że zostaną one przez „Prawdę” przyćmione swoją komedią i intrygą.

„Prawda” Floriana Zellera to znakomita komedia małżeńska, która w 2011 r. stała się przebojem scen teatralnych i podbiła serca francuskiej publiczności. Autor jest jednym z najbardziej uznanych twórców francuskiej literatury i dramatu ostatnich lat, to genialny psycholog, który w mistrzowski sposób zagląda do naszych domów, a nawet sypialni. W sztuce bohaterowie rozmawiają głównie o miłości, absurd polega na tym, że do końca nie wiemy, który z nich mówi prawdę, a który kłamie. A może wszyscy bohaterowie są wobec nas – widzów i swoich rozmówców nieszczerzy? Jaka jest prawda, bo przecież każdy ma swoją, indywidualną. Jak do niej dotrzeć? Aby odpowiedzieć sobie na te pytania – zapraszamy na spektakl.

Spektakl „PRAWDA” odbędzie się 13 grudnia 2013 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.

Cena biletu: 40 zł.

Rezerwacje: 15 846 2410 lub sok.kultura@gmail.com

Rezerwacje nie opłacone do 1 grudnia przepadają.