Sandomierz: ''Love Project''.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Dominik Siatrak

SANDOMIERSKIE CENTRUM KULTURY i GALERIA OTWARTA w Sandomierzu zapraszają na spotkanie z okazji otwarcia dwóch wystaw pt. LOVE PROJECT.
'Love Project' to kolekcja biżuterii stworzona przez wrocławską artystkę Katarzynę Ziębę przy współpracy z fotografem – Pawłem Jakubkiem, który jest autorem aktów umieszczonych na metalu.
Katarzyna Zięba – projektantka biżuterii, absolwentka Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi jest właścicielką firmy 'Galeria Talentu' i wykładowczynią w Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu, gdzie prowadzi zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne z technik i technologii jubilerskich oraz projektowania biżuterii. Realizuje także warsztaty biżuteryjne dla dzieci i dorosłych.
Paweł Jakubek – absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Wyższego Studium Fotografii AFA we Wrocławiu to grafik, fotograf, fotoreporter i fotosista przy licznych projektach filmowych w kraju i za granicą oraz wykładowca w Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu.
Spotkanie 'Love Project' rozpocznie się w Sandomierskim Centrum Kultury 14 marca o godzinie 16.30. Ciąg dalszy spotkania z autorami i ich pracami będzie miał miejsce w Galerii Otwartej.
(Joanna Sarwa)