Sandomierz: Kolejny sukces karateków.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Mocna reprezentacja Sandomierskiego Klubu Karate wzięła udział w Pierwszym Międzynarodowym Turnieju Karate Shinkyokushin dzieci, kadetów, juniorów oraz seniorów, który odbył się w Skarżysku Kamiennej.
Zawodnicy sandomierscy zdobyli na tym turnieju siedem medali. Najlepiej w turnieju spisały się nasze dziewczyny w kategorii -40 kg Wiktoria Krakowiak zajęła pierwsze miejsce, druga była Aleksandra Walczyna. W kategorii chłopców -40 kg drugie miejsce zajął Jan Skobel, w kategorii do -30 kg trzecie miejsce zajął Krzysztof Sierant, w kategorii do -50 kg trzeci był Jan Kras. W kategorii senior -80 kg trzecie miejsce zajął Artur Dudek, w kategorii junior -70 kg trzeci był Mateusz Gajda. W turnieju startowała również Ilona Wrona i Adam Nowicki.
W sumie sandomierski klub reprezentowało dziewięciu zawodników trenujących na co dzień pod okiem sensei Andrzeja Orłowskiego.