Sandomierz: Karatecy znów z sukcesami.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

W Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushin kadetów oraz zawodników U22. W turnieju startowało dwóch zawodników Sandomierskiego Klubu Karate: Marcin Wrona w kategorii +85 kg U22 oraz Maciej Skobel w kategorii -55 kg kadet.
Marcin Wrona zajął drugie miejsce w swojej kategorii i jednocześnie wywalczył kwalifikacje do Mistrzostw Europy, które pod koniec listopada odbędą się w Gliwicach. Natomiast Maciej Skobel zajął trzecie miejsce w swojej kategorii. Jak podkreśla trener sandomierskich karateków sensei Andrzej Orłowski niewiele brakowało i na Mistrzostwach Europy mielibyśmy dwóch zawodników.
Teraz pozostał problem jak pozyskać środki finansowe na opłaty startowe i zakup dresów kadrowych.