Rodzinne spotkania w Pacanowie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, zaprasza do wzięcia udziału w cyklu rodzinnych spotkań pod nazwą „Rodzina to siła”.

W rodzinnej atmosferze i bajecznym otoczeniu poznamy przygody bohaterów – na kartach  książek i na dużym ekranie. A z dobrymi elfami wypróbujemy ciekawe sposoby na wspólne zabawne spędzanie czasu.

Program w pełnym wymiarze ruszy jesienią 2012, jednak już dziś Europejskie Centrum Bajki  zaprasza do udziału w promocyjnm spotkaniu które odbędzie się:

niedziela 11 marca 2012 –   bohaterką spotkania będzie Pippi Långstrump   

Godzina:  15.00- 18.00 (wraz z przerwami na zabawę) 

Dla kogo?

„Rodzina to siła” jest programem edukacyjno- kulturalnym skierowanym do rodzin z małymi dziećmi w wieku 5-8 lat, przy czym „rodzinę” rozumiemy szeroko: to stryjkowie i stryjenki, babcie i dziadkowie, kuzyni i kuzynki. Najważniejsze, by dziecko miało opiekę dorosłego. 

Program składa się z trzech elementów:

1.     spotkanie w bibliotece i głośne czytanie  bajek

2.     film w kinie ECB 

3.     warsztaty „Rodzinne zabawy” 

Zajęcia prowadzone są przez animatorów ECB. Między kolejnymi elementami zaplanowane zostały przerwy, podczas których będzie można skorzystać z sali zabaw. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do 9 marca 2012r. na e-mai: barbara.zamozniewicz@pacanow.eu  lub telefonicznie (41) 376 50 88