Region: Sportowe rozgrywki.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Pierwsza połowa spotkania była bardzo dobra w wykonaniu Wisły. 1:1, bramka z karnego w 14 minucie, a potem bramka samobójcza w 45 min. Druga połowa to znów pech i bramka samobójcza na początku 48 minuty. Później czerwona kartka dla Wisły i trzecia bramka Poronina.
Siarka Tarnobrzeg przegrała w Puławach z miejscową Wisłą 1:3 w meczu 14. kolejki II ligi.
W meczu czternastej kolejki piłkarskiej drugiej ligi wygrała natomiast Stal Stalowa Wola, która ograła Gryf Wejherowo 3:0.
Trzecie z rzędu zwycięstwo zanotowali koszykarze Siarki Tarnobrzeg, którzy w meczu 3. kolejki TBL pokonali na własnym parkiecie Polpharmę Starogard Gdański 74:69. (D.M.)
Mecz III ligi Małopolska – Świętokrzyskie Wisła Sandomierz przegrała z Porońcem Poronin 3:1. Jeszcze wczoraj kapitan sandomierskiego klubu Daniel Chorab jechał na mecz z nadzieją: