Region: Siarka i Stal w różnych nastrojach

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Wojtek Janczura

Kibice Siarki Tarnobrzeg w dobrych nastrojach rozpoczynają nowy tydzień. Ich drużyna wygrała sobotnie ligowe spotkanie z Podhalem Nowy Targ 2:0. W meczu 31 kolejki inicjatywę posiadali głównie gospodarze. W 23 minucie Siarka wyszła na prowadzenie. Do bramki trafił Ivan Martinez. Kolejne trafienie w 83 minucie zaliczył Kamil Adamek. Zwycięstwo zespołu z Tarnobrzega pozwoliło umocnić się na pozycji lidera grupy D III ligi z dorobkiem 63 punktów. Kolejny mecz Siarka rozegra na wyjeździe z Chełmianką. Mecz zaplanowano na 28 dzień maja.

W kolejnym meczy III ligi Czarni Połaniec wygrali ze Stalą Stalowa Wola 1:0. Zwycięzcy tego meczu znajdują się obecnie na 12 pozycji . Stal Stalowa Wola zajmuje pozycje 10. Następne spotkanie podopieczni Łukasza Surmy rozegrają 28 maja u siebie. Ich przeciwnikiem będzie drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego.