Przyjdź na mecz! 4 sierpnia pierwszy pojedynek nowego sezonu piłkarzy Siarki Tarnobrzeg.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Wacław Salamucha liczy na dalsze wsparcie finansowe tarnobrzeskiego samorządu. Ma nadzieje, że do 60% wszystkich kosztów miasto pokryje z pieniędzy przeznaczonych na promocję. Resztę klub będzie musiał zdobyć sam. Obecnie nie ma strategicznego sponsora. Sponsorem głównym są Zakłady Chemiczne 'Siarkopol', pozostali wspierający drużynę zadeklarowali podwyższenie kwot sponsoringu, pozostaje także dochód z prowadzenia miejskiego targowiska. Prezes klubu podsumowując wyraził nadzieje, że ostatecznie klub powinien domknąć się z budżetem.

Materiał  z prezentacji drużyny

POSŁUCHAJ

Organizacja meczy w II lidze wymaga dużych nakładów finansowych. Klub musi opłacić m.in. sędziów, ochronę, pomoc medyczną oraz informacyjną. Wyjazd tarnobrzeskich piłkarzy na mecz do Suwałk czy Elbląga to jednorazowo koszt około 10 tysięcy złotych. Organizacja meczu na tarnobrzeskim stadionie to suma rzędu 8 tysięcy złotych. Liczne wydatki odbiją się na cenie biletów.

Trwają ostatnie przygotowania drugoligowych piłkarzy Siarki Tarnobrzeg do pierwszego meczu nowego sezonu. W najbliższą sobotę, 4 sierpnia o 17.30, na miejskim stadionie zawodnicy zmierzą się z drużyną Wigry Suwałki. Wacław Salamucha, prezes Zarządu Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg na widowisko zaprasza kibiców indywidualnych oraz całe rodziny.