Przyjdź na koncert, pomóż dzieciom!

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu od 2007 roku organizuje świąteczna akcję charytatywną. 'Choinka życzeń' to cykl imprez obejmujących kwestę 'Sianko Bożonarodzeniowe', licytację drzewka – symbolu akcji, koncert gwiazdy poprzedzony spotkaniem z dziećmi oraz bal charytatywny.
Bilety na koncert 'Piaska' w cenach 15 zł dla osób dorosłych oraz 10 zł dla dzieci dostępne są w tarnobrzeskim Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Marii Dąbrowskiej 10a, w Sklepie Muzycznym Czak Music przy ulica Wiślnej 11 oraz w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wejściówki można też nabyć w sklepie Media Tel zlokalizowanym przy ulicy Szkolnej w Nowej Dębie. Dostępne będą również w przedsprzedaży w kasie MOSiR-u.
Pomiędzy występami młodzieży przeprowadzane będą licytacje. Dochód z wydarzenia w całości przeznaczony zostanie na doposażenie Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Mówi prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu Nina Leończyk.

W sprzedaży dostępne są jeszcze bilety na czwartkowy koncert świąteczny Andrzeja 'Piaska'. Piaseczny wystąpi w Tarnobrzegu w ramach akcji charytatywnej 'Choinka Życzeń'.
Koncert świąteczny w wykonaniu kieleckiego artysty odbędzie się 31 stycznia w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Poprzedzą go występy gwiazd tarnobrzeskich. Mówi koordynator akcji 'Choinka życzeń' Paweł Gospoś.