Powiat kolbuszowski: Festyny, pikniki, zabawy taneczne

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Podczas długiego weekendu w powiecie kolbuszowskim odbywać się będzie szereg pikników i festynów rodzinnych, na których każdy znajdzie coś dla siebie.
W niedzielę (14.08) Raniżów zaprasza na Sobótki, które odbędą się na tamtejszym stadionie sportowym. Impreza rozpocznie się o godzinie 16. W programie wiele atrakcji, w tym miedzy innymi mecz piłkarski, zabawa z Dj Mały Shine oraz zapalanie sobótek.
W tym samym dniu, również od godziny 16 na placu przy Zespole Szkół w Kupnie koło Kolbuszowej odbywać się będzie Festyn Rodzinny pod hasłem 'Kupno Show'. Rozegrany zostanie turniej piłki nożnej, na plenerowej scenie zaprezentują się Zespół Pieśni i Tańca 'Lesianie' oraz kapela ludowa Widelanie. Będą też konkursy i atrakcje dla dzieci oraz obfity bufet. Festyn zakończy zabawa taneczna w rytm muzyki zespołu L4.
Na zabawy taneczne zapraszają Ostrowy Tuszowskie, w gminie Cmolas. W niedzielę (14.08) o godzinie 17 w obiekcie OSP zagra zespół Dreams, Dzień później, o tej samej godzinie i w tym samym miejscu będzie można bawić się w rytm grupy Westamm.
W poniedziałek potańczyć będzie można również w Raniżowie. Od godziny 19 na stadionie grać będzie zespół Wesoły Roger. Będą też atrakcje dla dzieci, w tym między innymi.: zjeżdżalnie, kule wodne, malowanie twarzy, kramy odpustowe i gastronomia.
Paweł Galek