Mielec: Wakacyjnie i sportowo.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

A już za dwa tygodnie 60 zawodników i zawodniczek z Piłkarskich Nadziei zagra w międzynarodowym turnieju austriackim w miejscowości Linz, gdzie rywalizować będą z ponad czterystoma drużynami z pięciu kontynentów. Organizatorzy przydzielili młodym Mielczanom rywali z Egiptu, Wenezueli, Cypru, Litwy i Austrii.
(Tomasz Łępa)
W decydujących grach chłopcy z rocznika 2004 zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec i Cracovią oraz ulegli zwycięzcy turnieju AS Progress Kraków, zaś drużyna rocznika 2006 zremisowała z Sandecją oraz uległa nieznacznie GKS-owi Katowice i Górnikowi Zabrze- zajmując 5 miejsce. Na zakończenie sezonu szkoleniowego Piłkarskie Nadzieje odwiedzili dawni jego wychowankowie, podopieczni trenera Pawła Mrozika.

Drużyny Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje Mielec, uczestniczyły w turnieju piłkarskim jaki odbył się w Krakowie. Mali sportowcy zmierzyli się z ekipami z Warszawy, Katowic, Zabrza, Radomia, Tychów, Nowego Sącza oraz Słowacji na głównej płycie stadionu przy Kałuży, tym samym, na którym mecze swe w rozgrywkach ekstraklasy rozgrywa Cracovia. Mówi trener Jacek Cyganowski.