Mielec: Turniej Korso Cup rozstrzygnięty.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na stadionie Gryfu Mielec (Euroboisko) odbył się turniej pod patronatem tygodnika Korso – KORSO CUP. Był to turniej zorganizowany na powitanie wakacji, a zarazem pożegnanie sezonu 2012/2013, w którym wzięły udział młodzi adepci piłki nożnej z roczników 2003, 2004, 2005. Drużyny które brały udział w turnieju to w całości zespoły akademii Piłkarskie Nadzieje, która była głównym organizatorem turnieju. Drużyny reprezentowały miejscowości : Radomyśl Wielki, Malinie, Wadowice Górne, Mielec oraz gościnnie Grunwald Padew Narodowa. O medale i puchary ufundowane przez tygodnik Korso rywalizowały roczniki 2003/04, oraz roczniki 2005/06.
Emocje jakie miały miejsce, rzuty karne decydujące o ostatecznych lokatach, nerwy rodziców, zaangażowanie młodych, płacz po przegranych meczach i niewykorzystanych karnych spowodował, że ostatecznie w roczniku 2003/2004 miejsce na podium należało do drużyny pierwszej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu zaś w roczniku 2004/2005 na podium stanęła drużyna z Wadowic Górnych.
Edward Tabor dziennikarz tyg Korso oraz Jakub Cena- asystent europosła Poręby) dokonali wręczenia nagród młodym piłkarzom.
(Tomasz Łępa)