Mielec: Szczęście było tak blisko

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Za tydzień mielczanie zagrają w Głogowie zaś za dwa tygodnie w Mielcu, z Pogonią Szczecin. Pozostańmy jeszcze przy piłce. W zaległym spotkaniu I ligi KF Stal Mielec przegrała z GKS Berland OSiR Komprachcice 4:7. zaś siatkarki UKS Szóstki zaliczyły trzecie zwycięstwo w finałach 1/4 Mistrzostw Polski Juniorek. Mielczanki pokonały ŁKS Łódź 3:0. Dzisiaj UKS Szóstka zagra mecz o pierwsze miejsce w turnieju z San-Pajdą Jarosław.
(Tomasz Łępa)
Mecz swojej drużyny podsumowuje asystent trenera SPR Stali Mielec Tadeusza Jednoroga Łukasz Rybak:

Drużyna PGE Stali Mielec przegrała sobotnie spotkanie z Gwardią Opole 23:24. Wyrównana walka toczyła się do samego końca pierwszej połowy, która ostatecznie zakończyła się minimalnym prowadzeniem mielczan 13:12. Ostatni kwadrans drugiej połowy, to niesamowita walka Stali, która już niestety prowadzenia nie odzyskała. Emocje towarzyszyły do ostatnich sekund, lecz minutę przed końcem opolanie wyszli na prowadzenie i wiadome już było, że Stal tego meczu nie wygra.