Mielec: Sportowe zmagania.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Spotkanie pokazało, że podopiecznych Tadeusza Jednoroga stać na zdobywanie kolejnych punktów w lidze, a najbliższa do tego okazja nadarzy się już w sobotę, kiedy to do Mielca przyjedzie Zagłębie Lubin w składzie: z Kamilem Kriegerem, Mirosławem Gudzem i Pawłem Nochem na ławce trenerskiej.
(Tomasz Łępa)
Z trudem ale walczymy o kolejne punkty – mówi trener mielckich szczypiornistów Tadeusz Jednoróg:

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje trenera Dariusza Szadego wzięli udział w turnieju charytatywnym 'Dla chorej Martynki” w Sanoku. Drużyna, nie przegrywając meczu, zajęła w nim drugie miejsce. Zwycięzcą okazali się chłopcy z Beniaminka Krosno większą ilością zdobytych bramek w całym turnieju. Uświetnieniem imprezy był mecz pokazowy drużyny AMP Football Poland.
W 8 kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej lider odniósł ósme zwycięstwo i z kompletem zwycięstw prowadzi mając już dziesięć punktów przewagi nad zespołami z miejsc 2 i 3. Tym razem Sprint Żarówka pokonał na wyjeździe 2:1 KS Zgórsko. Aspirujące do miejsca na podium zespoły spotkały się w Dąbrówce Wisłockiej gdzie miejscowy Modorex nie dał szans Janovi Janowiec pokonując ją 3:1. Na remis grano w dwóch meczach gdzie Apollo Dulcza Mała bezbramkowo zremisowała z Gromem Krzemienica a Strażak Grochowe 2:2 z LKS Zdziarcem. W ostatnim meczu ósmej kolejki Madras Goleszów niespodziewanie uległ Sokołowi Partynia 1:3.
Podczas wczorajszego spotkania PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych PGE Stal Mielec przegrała z Górnikiem Zabrze 30:39. Spotkanie ocenia zawodnik mielczan, Michał Obiała: