Mielec: Sportowe rozgrywki.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Rozegrano 10 kolejkę Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej prowadzoną przez Komisję Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu.
W meczu na szczycie LKS Apollo Dulcza Mała zremisował w Janowcu z LKS Janovią 3:3 i utrzymał pozycję lidera. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł LKS Sokół Partynia, pokonując na własnym boisku jeszcze niedawnego lidera tj. LKS Sprint Żarówka 3:0. Również 3:0 wygrał na gorącym terenie w Zgórsku zespół LKS Modorex Dąbrówka Wisłocka i tym samym przeskoczył w tabeli KS Zgórsko awansując na 5 pozycję. W ostatnim meczu 10 kolejki skromne zwycięstwo 1:0 odniósł zespół LKS Zdziarzec pokonując u siebie LKS Madras Goleszów co pozwoliło awansować z 6 na 4 pozycję.
Natomiast mecz 29. kolejki piłkarskiej drugiej ligi pomiędzy Stalą Mielec a Siarką Tarnobrzeg zostanie rozegrany w piątek, o godzinie 19, na stadionie przy ulicy Solskiego 1 w Mielcu.
Decyzja o zmianie terminu spotkania została podjęta przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN na wniosek Komendy Głównej Policji w Warszawie.
(Tomasz Łepa)